TELEFONAS PASITEIRAUTI

Įmonių grupėje „Penki kontinentai“ svečiavosi „Diebold Nixdorf“ atstovai

2016 / 10 / 10

Š. m. spalio 7 dieną Vilniuje, įmonių grupėje „Penki kontinentai", lankėsi kompanijos „Diebold Nixdorf" atstovai: netiesioginio pardavimo vadovas Centrinėje ir Rytų Europoje Joachim Struck, tarptautinio partnerių tinklo vadovas Bernd Wenderoth ir Rytų Europos bei Centrinės Azijos regiono pardavimo vadovė Anna Pankraz. Tai pirmasis įmonės atstovų vizitas grupėje po bendrovių „Wincor Nixdorf" ir „Diebold" susijungimo.

Viešnagės metu vadovai susipažino su grupės veikla, antrinių bendrovių „Penkių kontinentų bankinės technologijos" (BS/2), „ASHBURN International", „Penkių kontinentų komunikacijų centras" kuriamais sprendimais ir įgyvendinamais projektais, susitiko su grupės vadovybe ir aptarė einamuosius darbus bei tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.

Kompanijų „Diebold Nixdorf" ir BS/2 partnerystė tęsiasi jau daugiau nei du dešimtmečius. BS/2 yra auksinė „Diebold Nixdorf" partnerė, bendradarbiaujanti visose srityse (angl. fully integrated).

KITOS NAUJIENOS

2020 / 02 / 18

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi..

VISOS NAUJIENOS