TELEFONAS PASITEIRAUTI

Parodoje „TIBO 2014“ įmonių grupė „Penki kontinentai“ pristato verslo optimizavimo sprendimus

2014 / 04 / 17

Š. m. balandžio 22-25 dienomis Minske vyks XXI tarptautinis specializuotas telekomunikacijų, informacinių ir bankinių technologijų forumas „TIBO 2014". Jau daugiau nei dešimtmetį jame dalyvauja ir įmonių grupė „Penki kontinentai". Grupės specialistai renginyje pristatys intelektinę verslo procesų optimizavimą užtikrinančių sprendimų priėmimo platformą.

Įmonių grupės „Penki kontinentai" valdybos pirmininko Idrako Dadašovo teigimu, susitikimas su technologijų specialistais, mokslininkais ir informacinių komunikacinių technologijų (IKT) sektoriaus profesionalais - reikšminga kiekvienos kompanijos plėtros dalis. „Sprendimų pristatymas profesionaliai auditorijai - tai lyg egzaminas, turintis didelės reikšmės įmonės specialistų praktiniams įgūdžiams ir tolimesniam darbui. Draugiškus santykius su bankinių technologijų ir IKT profesionalais palaikome jau daugiau nei 35 metus, todėl mums labai svarbi jų nuomonė. Didžiuojamės, kad dirbame su profesionaliais banko ir mažmeninės prekybos rinkų dalyviais, o mūsų klientai - aukštą kvalifikaciją turintys specialistai. Per ilgus bendradarbiavimo ir veiklos metus tarp mūsų susiformavo pasitikėjimu ir pagarba grįsti tarpusavio santykiai", - sako I. Dadašovas.

Forumo „TIBO 2014" metu antrinės įmonių grupės bendrovės - „Penkių kontinentų bankinės technologijos" ir „ASHBURN International" lankytojams pristatys produktų šeimą „.iQ". Tai intelektiniai produktai, skirti bankiniam ir mažmeninės prekybos sektoriams, užtikrina verslo procesų optimizavimą, kontrolę, monitoringą ir analizę realiuoju laiku bei operatyvų didelio duomenų kiekio apdorojimą ir saugojimą. Įmonių grupės partneriai ir forumo lankytojai turės galimybę susipažinti su „.iQ" moduliais ir juos išbandyti.

„Penkių kontinentų" atstovų nuomone, forumo dalyvių dėmesio turėtų sulaukti ir viso pažangių technologinių „.iQ" modulių komplekto realizavimo pavyzdys nekilnojamojo turto projekte „Loft Town" (Vilnius). Čia jau sėkmingai veikia šie daugiakanaliai sprendimai:

Be to, „Loft Town" gyventojai turi unikalią galimybę gauti jau suformuotas sąskaitas už paslaugas ir apmokėti jas patogiausiu būdu (prepaid / postpaid).

Be aukščiau išvardytų naujovių, pirmąkart TIBO forume įmonių grupė „Penki kontinentai" pristatys „debesų" technologija paremtas integruotas IT paslaugas „ProfIT". „Mūsų uždavinys - pademonstruoti susidomėjusioms įmonėms ir organizacijoms bei įtikinti jas, kad verslo perkėlimas „į debesį" yra neatsiejama efektyvaus resursų naudojimo dalis ir nepakeičiamas būdas saugoti bei valdyti didelius konfidencialių duomenų kiekius. Be to, „debesų" technologija užtikrina nepertraukiamą IT infrastruktūros darbą ir padeda taupyti išlaidas", - sako „Penkių kontinentų" valdybos pirmininkas.

Išsamiau apie įmonių grupės „Penki kontinentai" produktus ir paslaugas sužinosite aplankę stendą Nr. D8.1. Iki susitikimo „ТIBO 2014"!

KITOS NAUJIENOS

2020 / 02 / 18

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi..

VISOS NAUJIENOS