Testuotojas (-a)

Darbo pobūdis:

  • Įmonės kuriamų programų testavimas
  • Įmonės kuriamų sistemų kokybės užtikrinimas

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė kaip 1 metų testavimo patirtis;
  • Patirtis dirbant su specifikacijomis ir technine dokumentacija;
  • Patirtis rašant testavimo atvejus/scenarijus;
  • API/Web testavimo patirties;
  • Patirtis dirbant su automatinio testavimo įrankiais (SoapUI, Postman, Appium);
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Privalumai:

  • MSSQL, PostgreSQL ir kitų duomenų bazių žinios;
  • Bendravimas raštu ir žodžiu lietuvių, rusų, anglų kalbomis;
  • Žinios apie mokėjimo kortelių / mokėjimo domeną;
  • JIRA programinės įrangos naudojimo patirtis;
  • Patirtis dirbant su testavimo sistema TestRail.

Mes siūlome:

  • Jūsų lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis (mokymai, komandiruotės ir kt.);
  • Darbą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • Galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis;
  • Galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius;
  • Specialias partnerių nuolaidas;
  • Darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve;
  • Tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir pan.

Bazinis darbo užmokestis šiai pozicijai yra nuo 1500-4000 eurų per mėnesį, neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

Kontaktai:

Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus. Konfidencialumą garantuojame.

El. paštas: mail@ashburn.eu