Kompiuterių tinklo ir sistemų administratorius (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Įmonės kompiuterių tinklo planavimas, diegimas, administravimas, palaikymas ir vystymas;
  • Tinklo, serverių ir darbo vietų priežiūra, administravimas bei diagnostika;
  • Sistemų priežiūra, palaikymas, atnaujinimas, konfigūracijos tobulinimas;
  • Darbuotojų konsultavimas, sistemų veikimo incidentų ir problemų šalinimas.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė kaip 2 metų kompiuterių tinklų ir IT sistemų administravimo/palaikymo patirtis;
  • Geras rusų kalbos mokėjimas ir žodžiu, ir raštu;
  • Windows/Linux serverių veikimo išmanymas ir jų administravimo patirtis;
  • Darbo vietų administravimo patirtis, darbuotojų konsultavimo patirtis.

Mes siūlome:

  • Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, motyvacinius priedus;
  • Patirtį stambioje ir modernioje, sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Visas papildomas naudas, kurias gali pasiūlyti konkurencinga IT sektoriaus įmonė (moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, kvalifikacijos kėlimas, konferencijos ir kt.) .
  • Darbą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • Galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis;
  • Galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius;
  • Specialias partnerių nuolaidas;
  • Darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve;
  • Tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir pan.

Bazinis darbo užmokestis šiai pozicijai yra nuo 2500-3100 eurų per mėnesį, neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

Kontaktai:

Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus. Konfidencialumą garantuojame.

El. paštas: mail@ashburn.eu