Biuro administratorius (-ė)

Darbo pobūdis

  • įmonės visos dokumentacijos rengimas ir administravimas;
  • komandiruočių organizavimas;
  • biuro veiklos organizavimas ir tvarkos užtikrinimas;
  • biuro prekių tiekimo priežiūra;
  • bendravimas su interesantais, svečių priėmimas;
  • korespondencijos, gaunamų užklausų ir telefoninių skambučių srautų valdymas;
  • įvairių susirinkimų ir įmonės renginių organizavimas;
  • darbuotojų įdarbinimas ir atleidimas;
  • naujokų adaptacijos procesų kuravimas;
  • darbo skelbimų talpinimas ir darbo pokalbių organizavimas;
  • atskirų darbų saugos klausimų kuravimas;
  • įmonės internetinio puslapio priežiūra;
  • kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai:

  • puikios raštvedybos žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, mokėjimas dirbti su MS Office paketo įrankiais (Excel, Word, PowerPoint ir kt.);
  • puikios lietuvių ir rusų kalbos žinios, geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • mokėjimas bendrauti, atsakingumas, lankstumas, energingumas, iniciatyvumas;
  • organizaciniai gebėjimai ir greita orientacija;
  • ne mažesnė kaip vienerių metų administracinio darbo patirtis,

Privalumai:

  • administracinio darbo patirtis tarptautinėje įmonėje;
  • darbo patirtis su personalo valdymo programa VIKARINA.

Mes jums siūlome:

  • tavo lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis (mokymai, komandiruotės ir kt.);
  • darbą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis;
  • įmonei priklausančios kavinės paslaugas su specialia nuolaida darbuotojams;
  • galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius;
  • specialias partnerių nuolaidas;
  • darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve;
  • tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir pan.

Bazinis darbo užmokestis šiai pozicijai yra nuo 900-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

Kontaktai:

Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus. Konfidencialumą garantuojame.

El. paštas: mail@ashburn.eu