TELEFONAS PASITEIRAUTI

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ 2017 metais dirbo pelningai

2018 / 02 / 15
Įmonių grupė „Penki kontinentai", veikianti Lietuvos IT sektoriuje beveik 30 metų, 2017 m. pasiekė 34,5 mln. eurų apyvartą (2016 m. - 35 mln. eurų). Grupės neaudituotas pelnas iki apmokestinimo siekė 3,5 mln. eurų ir, palyginti su pernai, išaugo beveik 20 proc. (2,9 mln. eurų).
 
„Penki kontinentai" valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas teigia, kad svarius grupės veiklos rezultatus nulėmė tai, kad buvo kryptingai analizuotos tarptautinių rinkų tendencijos, kurti nauji ir tobulinami esami produktai bei sprendimai, kurie visiškai atitiko klientų poreikius.
 
„Esame viena iš nedaugelio lietuviško kapitalo įmonių grupių, aktyviai veikiančių už Lietuvos ribų. „Penki kontinentai" savo produktus platina ir paslaugas teikia 78-iose pasaulio šalyse, o praėjusieji metai mums buvo išskirtiniai. Pradėjome įgyvendinti vieną stambiausių projektų JAV. Tai suteikia mums galimybę aktyviai plėstis šioje patrauklioje rinkoje.  BS/2  plėtojamas kompleksinis savitarnos įrenginių apsaugos ir monitoringo sprendimas buvo apdovanotas „Lietuvos metų gaminio 2017" aukso medaliu. Šis sprendimas šiuo metu yra įdiegtas į 70 000 savitarnos įrenginių visame pasaulyje. Pirmieji Lietuvoje išbandėme 10 Gb/s šviesolaidinio interneto greitį", - sakė I. Dadašovas.
 
Pasak I. Dadašovo, daugiausia pajamų pernai buvo gauta iš paslaugų finansų, mažmeninės prekybos, telekomunikacijų, mokėjimo kortelių apdorojimo sektorių. Lyderės pozicijas grupė užima Azerbaidžane, Gruzijoje, Kazachstane ir Baltijos šalyse. 2018 m. grupė planuoja suaktyvinti savo veiklą Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Malaizijoje, Singapūre.
 
„Praėjusiais metais mes optimizavome savo resursus Lietuvoje, kur bus vykdoma labiau koordinacinė veikla, daugiau investavome į regioninius padalinius kitose šalyse, kuriose didinome personalo skaičių ir stiprinome savo teikiamų paslaugų portfelį, vykdydami ne tik pardavimus, bet ir teikdami verslo optimizavimo ir IT priežiūros paslaugas. Vien Gruzijoje mūsų investicijos siekė per 2,5 mln. eurų", - teigė I. Dadašovas.
 
2017 m. grupė prižiūrėjo rekordinį savitarnos įrenginių (bankomatų, paštomatų ir kt.) bei mokėjimo įrangos (mokėjimo kortelių terminalų) skaičių 8 valstybėse - daugiau nei 24 tūkstančius. Be savitarnos ir mokėjimo įrangos tiekimo ir jos priežiūros paslaugų, minėtuose regionuose paklausi ir grupės kuriama programinių monitoringo bei verslo procesų valdymo produktų šeima „.iQ", sėkmingai plėtojamos užsakomosios IT priežiūros paslaugos.
 
„Penki kontinentai" yra viena pažangiausių tarptautinių korporacijų, dirbančių bankinių technologijų, inovatyvių mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto, IPTV, intelektinio būsto srityse, plėtoja ir Vilniaus miesto gyventojams teikia vieno sparčiausių šviesolaidinio interneto - „Penki" (buvusio „Skynet") paslaugas. Įmonių grupės produktai ir paslaugos žinomi daugiau nei 78-iose pasaulio šalyse.
 
Įmonių grupę sudaro dvidešimt viena bendrovė. Pagrindinės iš jų - UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos" (BS/2), UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras", UAB „ASHBURN International"UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centras" . Grupės kurtus specializuotus programinius ir technologinius sprendimus naudoja tarptautiniai bankai, finansų institucijos, mažmeninės prekybos ir verslo įmonės. „Penki kontinentai" bendradarbiauja su pasaulinėmis kompanijomis „Diebold Nixdorf" , „Cisco Systems", „Microsoft", IBM, „Motorola" ir daugeliu kitų.

KITOS NAUJIENOS

2020 / 02 / 18

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi..

VISOS NAUJIENOS