TELEFONAS PASITEIRAUTI

Plečiami verslo ryšiai su Uzbekistano duomenų apdorojimo centru

2018 / 01 / 10
Uzbekistanas išlieka viena prioritetinių „Penkių kontinentų" įmonių grupės verslo veiklos krypčių.
 
Plečiant verslo santykius su vietos verslo atstovais, įmonių grupėje lankėsi Uzbekistano duomenų apdorojimo centro (DAC) direktorius Ahror Makhmudov ir pavaduotojas Farrukhjon Nigmatov, kurie buvo supažindinti su BS/2  ir „ASHBURN International"  plėtojamais bankinių technologijų ir mokėjimo kortelių sprendimais.
 
DAC skatina pažangių bankinių informacinių technologijų ir elektroninių mokėjimo priemonių diegimą Uzbekistane. Centras atsakingas už tarpbankinių sandorių metu perduodamų duomenų slaptumą ir saugumą, duomenų bazės kaupimą, tvarkymą ir saugumo užtikrinimą bei kitas funkcijas, susijusias su bankinių duomenų tvarkymu ir perdavimu.

Be to, Uzbekistano duomenų paskirstymo centras įdiegė ir prižiūri vietinę mokėjimo sistemą „UZCARD" , prie kurios šiuo metu yra prisijungę 29 vietos bankai.

Pastaraisiais metais Uzbekistanas aktyviai investuoja į elektroninių atsikaitymų infrastruktūrą ir plečia atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis galimybes vietos gyventojams. Vien per 2017 m. 3 ketvirčius bendra elektroninių atsiskaitymų suma sudarė 18 mlrd. eurų ir išaugo 228,4 proc., palyginus su analogišku praeitų metų laikotarpiu.

BS/2 gen.direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius pristatė DAC vadovams „.iQ"  šeimos programinius produktus: sprendimą „Service Desk.iQ" , skirtą optimizuoti sudėtingus verslo procesus; grynųjų pinigų srautų valdymo, kontrolės ir optimizavimo sprendimą „Cash Management.iQ"  bei kasininkų darbo vietų automatizavimo ir grynųjų pinigų operacijų valdymo sprendimą „Smart Safe.iQ".  „ASHBURN INTERNATIONAL" vykdomasis direktorius Žoržas Šarafinovičius pristatė svečiams sprendimą „TransLink.iQ" , užtikrinantį mokėjimo terminalų tinklo valdymą, sklandų operacijų su mokėjimo kortelėmis terminaluose atlikimą ir kitas funkcijas.

Į Lietuvą iš Vokietijos atvykusi garsios bankinės įrangos gamintojos „Diebold Nixdorf"  atstovė, pardavimų vadybininkė Anna Pankraz, svečiams iš Uzbekistano pristatė pasaulinio bankomatų gamintojo plėtojamus bankinius sprendimus.

Vizito metu taip pat buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, pasidalinta patirtimi bankinių technologijų plėtros klausimais. Tai jau ne pirmas „Penkių kontinentų" įmonių grupės susitikimas su DAC. BS/2 per savo antrinę bendrovę „BS/2 Uzbekistanas"  aktyviai palaiko verslo santykius su stambiausiais vietos bankais, teikia jiems bankomatų bei programinių sprendimų pardavimo ir techninės priežiūros paslaugas.

KITOS NAUJIENOS

VISOS NAUJIENOS