TELEFONAS PASITEIRAUTI

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ forume „BankiT“ dalysis tarptautine patirtimi

2014 / 11 / 13

Ruošiantis Baltarusijoje vyksiančiam 11-ajam tarptautiniam forumui „BankIT 2014 ", siūlome interviu su auksinės forumo partnerės įmonių grupės „Penki kontinentai" valdybos pirmininku Idraku Dadašovu.

Kokias matote perspektyvias Jūsų kompanijos plėtros bakiniame sektoriuje kryptis? Kokie sprendimai populiariausi tarp bankų šiandien ir kokie, Jūsų nuomone, bus paklausūs artimiausius kelerius metus?

Prioritetinė įmonių grupės „Penki kontinentai" kryptis visuomet buvo verslo valdymo sistemų kūrimas ir diegimas, užsakomosios IT paslaugos, duomenų ir įrangos saugumo užtikrinimas. Grupė taip pat įgyvendina įvairius projektus bankuose ir kitose finansų institucijose, mažmeninės prekybos, IT ir telekomunikacijų sektoriuose. Tiesiogiai ir per partnerius „Penki kontinentai" dirba 67-iose pasaulio šalyse.

Baltarusijos rinkoje kompanija daug dėmesio skiria „Cash Recycling" technologijos automatiniams seifams ir bankomatams. Antrinės grupės bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos" (BS/2) tiekiami seifai pasižymi uždaru grynųjų pinigų apyvartos ciklu (išnyksta žmogiškasis faktorius), todėl jie leidžia mažinti sukčiavimo ir vagysčių riziką. Tokie įrenginiai taip pat užtikrina saugumą dirbant su grynaisiais pinigais, nes šie iš karto patenka į seifą, automatizuoja kasininkų darbo vietas.

Antrinei grupės bendrovei „ASHBURN International" (ASHBURN) įdomi ir perspektyvi yra Baltarusijos e. mokėjimų rinka, o ilgametė bankinių kortelių apdorojimo patirtis Baltijos šalyse leidžia Lietuvos kompanijai pasiūlyti minėtai rinkai profesionalių sprendimų. Be to, augant e. paslaugų poreikiui, bankams atsiveria naujų galimybių kurti įvairias lojalumo programas. ASHBURN specializuojasi šioje srityje ir yra pasiruošusi dirbti su Baltarusijos bankais.

Dalyvių nuomone, forumas „BankIT" - tai vienas iš svarbiausių Baltarusijoje organizuojamų renginių, skirtų aptarti bankinio sektoriaus informatizavimą. Su kokiais lūkesčiais vykstate į forumą?

Forumas „BankIT" suteikia galimybę gauti naujausią informaciją apie prioritetines bankinio ir mažmeninės prekybos sektorių plėtros kryptis Baltarusijoje, bankinio automatizavimo situaciją, perspektyvias IT plėtros tendencijas. Be to, tai gera proga susitikti su partneriais ir klientais bei aptarti įgyvendinamus projektus ir galimas bendradarbiavimo perspektyvas.

Grupės bendrovės jau keletą dešimtmečių sėkmingai dirba Baltarusijos bankinių paslaugų rinkoje tiekdamos savo produktus ir paslaugas. Įmonių grupė bendradarbiauja su lyderiaujančiomis šalies įmonėmis, įžvelgia dideles tolimesnės veiklos plėtros šioje rinkoje perspektyvas ir galimybes. Susitikimai su specialistais ir forumo „BankIT" pranešimai dar kartą patvirtina, kaip sparčiai auga Baltarusijos rinka ir ypač jos bankinis sektorius.

Nuoširdžiai tikime, kad bendradarbiaudami su Baltarusijos ambasada Lietuvoje, dalyvaudami dvišaliuose verslo renginiuose ir palaikydami kultūrines iniciatyvas, galėsime prisidėti prie kaimyninių šalių prekybinių ryšių stiprinimo.

KITOS NAUJIENOS

2020 / 02 / 18

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi..

VISOS NAUJIENOS