TELEFONAS PASITEIRAUTI

Baltijos šalių finansininkai varžėsi teniso turnyre

2014 / 10 / 22

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, SEB arenoje, vyko septintasis tarptautinis bankų ir kitų finansų institucijų teniso turnyras „BFI Cup" (angl. International Banks' and Financial Institutions' Cup).

Šiųmetėje sporto šventėje dalyvavo 9 skirtingoms institucijoms atstovaujančios komandos. Turnyro nugalėtoja tapo „SEB banka" (Latvija) komanda, surinkusi 84 taškus.

Kaip sako generalinės turnyro rėmėjos bendrovės „Penkių kontinentų bankinės technologijos" direktoriaus pavaduotojas Tomas Augucevičius, kovos sporto aikštelėje ir versle panašios ir reikalauja tų pačių savybių. „Ištvermė, greita reakcija ir pagarba varžovui - tai savybės, kurios svarbios varžantis ne tik sporto aikštelėje, bet ir versle. Tikimės, kad teniso turnyras buvo galimybė turiningai praleisti laiką ir pasisemti energijos naujiems darbams", - sakė T. Augucevičius.

Beveik 80 turnyro dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos finansų institucijų per dvi varžybų dienas žiūrovus nudžiugino ne viena gražia ir įnirtinga kova. Turnyrą vainikavo iškilminga apdovanojimų ceremonija.

Bankų nugalėtojų turnyrinė lentelė

1 vieta. „SEB banka" (Latvija). 84 taškai.

2 vieta. „Danske Bank" (jungtinė komanda). 48 taškai.

3 vieta. „Nordea" (jungtinė komanda). 31 taškas.

4 vieta. SEB bankas (Lietuva). 28 taškai.

5 vieta. DNB (Lietuva ir Estija). 16 taškų.

6 vieta. „Swedbank" (Latvija). 14 taškų.

7 vieta. „Western Union" (Lietuva). 7 taškai.

8 vieta. „Finasta" (Lietuva). 6 taškai.

9 vieta. DNB (Latvija). 5 taškai.

Plačiau apie rezultatus

Plačiau apie ankstesnius turnyrus

KITOS NAUJIENOS

2020 / 02 / 18

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi..

VISOS NAUJIENOS