TELEFONAS PASITEIRAUTI

Paroda „Cartes 2014“ kvietė susipažinti su mokėjimų rinkos naujovėmis

2014 / 11 / 26

Š. m. lapkričio 4-6 dienomis Paryžiuje vyko 29-oji tarptautinė mokėjimo ir saugumo technologijoms skirta paroda-konferencija „CARTES Secure Connexions 2014" („Cartes 2014"). Joje lankėsi ir įmonių grupei „Penki kontinentai" priklausančios bendrovės: mokėjimo kortelių bei elektroninės komercijos sprendimus diegianti „ASHBURN International" (ASHBURN) ir bankinių technologijų įmonė „Penkių kontinentų bankinės technologijos" (BS/2).

Šiųmetės parodos šūkis „Users on the move" (liet. judrieji vartotojai) iliustravo pagrindinę renginio temą - mobilumą. Kaip teigė ASHBURN vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius, mobilieji įrenginiai ne tik sėkmingai įsitvirtina mokėjimų rinkoje, bet ir atveria prekybininkams naujų galimybių. „Dauguma parodoje dalyvavusių mokėjimo įrangos gamintojų pristatė mobiliuosius mokėjimo terminalus. Jie leidžia operatyviai ir patogiai bet kur ir bet kada aptarnauti klientus, atsiskaitančius mokėjimo kortelėmis. Be to, šie modernūs įrenginiai suteikia galimybę gauti reikiamus analitinius duomenis ir ataskaitas", - sakė Ž. Šarafanovičius.

Tolimesnis gamintojų žingsnis - sukurti į išmanųjį telefoną panašų terminalą, į kurį naudotojas galėtų įsidiegti reikiamų programų ir saugiai jomis naudotis. Vieną iš tokių mobiliųjų įrenginių pristatė pasaulinė bankinės įrangos gamybos lyderė bei ilgametė BS/2 partnerė Vokietijos kompanija „Wincor Nixdorf". Ji kvietė daugiau sužinoti apie „Albert" - į planšetinį kompiuterį panašų daugiafunkcį mokėjimo įrenginį. Įdiegus į jį specializuotų mobiliųjų programėlių, suteikiama galimybė atlikti atsiskaitymo ar apskaitos operacijas, greitai ir patogiai aptarnauti klientus.

Daug dėmesio parodoje skirta ir saugių mokėjimų temai. Anot Ž. Šarafanovičiaus, gamintojai siūlė ne tik biometrines asmens atpažinimo sistemas, įprastus slaptažodžius pakeičiančius vienkartinių slaptažodžių generatorius, bet ir modernias mokėjimo platformas. „Pasaulinė mokėjimo sprendimų ir įrangos lyderė kompanija „Ingenico" parodoje pristatė naują mokėjimo sistemą „Telium Tetra". Tai prekybininkams skirta lanksti technologinė platforma, užtikrinanti greitas ir saugias mokėjimo operacijas. Bendrovė ASHBURN - oficiali „Ingenico" partnerė Baltijos šalyse, todėl tikimės, kad šios kompanijos naujovių artimiausiu metu galėsime pasiūlyti ir savo klientams", - sakė ASHBURN atstovas.

Nuo 1986 metų vykstanti tarptautinė paroda konferencija „Cartes 2014" yra vienas didžiausių mokėjimo kortelių, saugumo sprendimų ir technologijų temoms skirtų renginių pasaulyje. Šiemet parodoje savo naujausius produktus ir paslaugas pristatė daugiau nei puspenkto šimto dalyvių iš 50 pasaulio šalių. Per tris dienas renginį aplankė per 20 tūkst. lankytojų iš 140 šalių.

KITOS NAUJIENOS

2020 / 02 / 18

Sakartvele plečiamos atsiskaitymo be grynųjų galimybės

Sakartvelo restoranuose, kuriuose atsiskaitant naudojamasi vienam stambiausių šalies bankų priklausančiais elektroniniais kortelių skaitytuvais, padavėjams galima palikti arbatpinigių, net jei lankytojai neturi..

VISOS NAUJIENOS